©tinmen&thetelephone
Promo!
Before Silesian Jazz Festival

 

Holenderskie trio jazzowe znane z interaktywnych koncertów wraca do Katowic!

Po raz pierwszy słuchaliśmy ich rok temu na finał Urodzin Miasta „Kocham Katowice”. Teraz ich koncert zapowie rozpoczynającą się 29 listopada 14. edycję Silesian Jazz Festival

Tin Men and the Telephone jest znane z wyjątkowych koncertów, podczas których,w przeciwieństwie do wszystkich innych, telefon komórkowy warto mieć włączony i z niego korzystać!

Wszystko dlatego, że trio komunikuje się z publicznością za pomocą smartfonów i specjalnej aplikacji tinmendo (do ściągnięcia zarówno na Androida, jak i system iOS >>> http://www.tinmendo.com/). Dzięki niej słuchacze koncertów decydują, w którym kierunku zmierza ich muzyka. Za pomocą swoich telefonów komórkowych dają znać muzykom, jak mają prowadzić swoją improwizację. Tin Men wciąga publiczność w prawdziwą, niemal fabularną grę, w której prowadzą opowieść za pomocą muzyki.

Tematem przewodnim koncertu będzie sport, jako że zbiega się z katowicką konferencją Światowej Agencji Antydopingowej WADA.

Bilety w cenie 30 i 20 zł (ulgowe)* do nabycia na ticketportal.pl, kupbilecik.pl oraz przed koncertem.

*Bilety ulgowe dostępne wyłączenie stacjonarnie w punkcie sprzedaży Ticketportal (pl. Sejmu Śląskiego 2) oraz przed koncertem (po okazaniu dokumentu uprawniającego do zniżki)


SHOW INFO:


Location: Katowich, PL,
Show start: 5 Nov 2019, 10:00 PM,
LOCAL TIME (GMT +00:00)
Show duration: 90 min.